07 Kasım
#12920650

Mercedes-Benz Firma İlgisizliği!

Antalya Hastalya firmasına gittim 2013 model E250 4 matik aracımın Elite model mi Premium model mi öğrenmek istedim servis satış bilir diyor satış servis bilir diyor, kimse yardımcı olmuyor satarken arkadaşlar örnek Elite model 5 lira Premium'u 10 lira demesini çok iyi biliyorlar kimse yardımcı olmadı kızdım çıktım buradan bundan sonrası dahada üzücü genel merkezi aradım E** diye bir bey çıktı ona durumu izah ettim, oda biz buradan bir şey yapamıyoruz demez mi? Şimdi ben ne yapmalıyım servis yardımcı olsa ben seni neden arayayım zaten bana yol göstermedi, tamam ben sizi yönlendiriyorum gibi bir yaklaşım zaten yok ama yazıklar olsun 20 yıldır e kasaya binerim bu 3. Aracım artık bitti bende.

Musa Musa 2.283 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Musa07 Kasım

    Kardeşim ben aracın piston çapını yağ analizini emisyon analizini sormuyorum basit bir soru Elite mi premiummu bu kadar basit bir soru için beni kaybetmenize değer mi daha dur her yere yazacağım bunu Almanya dahil

  • Mercedes-Benz Temsilcisi07 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler