Toplam çözüm sayısı
..
Mercedes-Benz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Mercedes-benz Esp, Çarpışma Asistanı Çalışmıyor Uyarısı

9839görüntüleme
Uğurlay
Uğurlay 03 Mayıs 18:35

Mercedes güvenilir sağlam diye aldık ama 2016 model Cla 180 AMG aracım 5 yıllık araç ESP ve çarpışma asistanı çalışmıyor uyarısı verdi ustaya soruyoruz kronik sorun diyor değişmesi 5000 TL Mercedes'e hiç yakışmadı ve aynı sorundan çoğu kişi şikayetçi.

Mercedes-Benz Logo
Mercedes-Benz04 Mayıs 12:35

Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak talebinize bu platform üzerinden yanıt veremeyeceğimizi belirtmek isteriz. Tüm talep ve şikayetlerinizi bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak veya iletisimhattı@mercedes.com.tr mail adresimizden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Saygılarımızla, Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hizmetler A.Ş.

1 Yorum

Ümit
Ümit16 Eylül 18:00
 

Aynı sorun son 1 aydır benim aracımda da var. (W205 - c180) 2 kez yapıldı diye aracı servisten aldım (aksiyon var- yazilim) Evden iş, spor vs için çıkıyorum, yolda sorun tekrarlıyor. Kendimi serviste buluyorum. Arabayı verip otobüsle eve devam ediyorum 😊 (Trajikomik) İşin tehlikeli kısmi, araba aniden hata ESP- çarpışma önleyici hatası veriyor ve yavaşlayarak duruyor. (Yol ortasında kalıyorsun. Son olayda akan trafikte sol şeritte 90 ile giderken oldu. Araştırdım... Birçok platformda kronik sorun olarak geçiyor... Beklemedeyim... Araba yetkili serviste

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile