17 Nisan
Yorum Yap
#11856990

Mercedes-Benz E200 K'nın Sbc Fren Arızası!

W211 kasa Mercedes e200 k aracımda sbc problemi var ve servis kabul etmiyor. Milyarlarca para verip canımızı bu kadar tehlikeye almaları çok saçma. Almanya’da kabul edilip değişen parça Türkiye’de neden bu kadar maddiyata dayatılıyor? Mercedes yetkililerinden yardım talep ediyorum.

Süleyman Süleyman 825 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi4 g

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Süleyman19 Nisan

  Hani şasi ve plaka İstediniz verdim eee ses soluk kesildi ayıp ayıp koskoca dünya markası olarak yakışmıyor size

 • Süleyman17 Nisan

  WDB2110421A487998 41AAV596

 • Mercedes-Benz Temsilcisi17 Nisan

  Talebinizi işleme alabilmek için Plaka ve Şasi numaranızı rica edebilir miyiz? Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi17 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler