02 Ekim
#12710988

Mercedes-Benz E180 Touchpad Cam Kırığı

Mercedes E180 aracımda kronik olan touchpad camı kırıldığı için servise başvurdum bana touchpadlerde değişim yaptıklarını ama benimkini karşılamayacağını söyledikler neden diye sorduğumda kırığın boyutu ilerlediğinden dolayı dediler bende kullandıkça çatlak ilerledi diye belirtmeme rağmen yardımcı olmadılar hala umutla Mercedes'in desteğini bekliyorum çünkü böyle bir firma müşteri memnuniyetine önem vermeli diye düşünüyorum.

Nesri Nesri 2.569 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Nesri02 Ekim

    Olumlu Haber bekliyorum sizlerden iyi çalışmalar...

  • Mercedes-Benz Temsilcisi02 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları