27 Kasım
#13066925

Mercedes-Benz Davutpaşa Çalışanın Umursamaz Tavrı

Mengerler Davutpaşa şubesinden test sürüşü için internet üzerinden 27/11/2019 tarihine randevu aldım. Aradılar 5 dakika sonra müsait olacağım tekrar arayın dedim 3 gün geri kimse aramadı ciddiyet full artı full. Eşimle randevu saatinde gitmemize rağmen danışmadaki bayanın umursamaz tavrına maruz kalıp danışmanlarının meşgul olduğunu ve daha sonraki bir güne gelmemizi buyurdu. Hayır deyince de o zaman beklememizi söyledi. Tam 25 dakika boyunca da Showroom 'da arabalara bakmamıza rağmen 1 kişi de gelip ilgilenmedi. Bilgi almak istedik ama verecek kişileri de meşgullermiş. Bu sallamaz ve ilgisiz tavırlarını şikayet edeceğimi, benim araç için bilgi dahi alamamamın saygısızlık olduğunu söyleyince birden servisten bir eleman çağırıp test sürüşüne çıkardılar.


Adam hiç konuşmadı, bilgi vermedi. Ben onu sordum bilmiyorum dedi başka bir şey soruyorum olabilir falan diyor. İnanın hiçbir Bilgi alamadım. Ben ne için çıktım test sürüşüne? Zaten 3 dakika sürüyor o da enteresan. Ben 0 araç alacağım 400 bin TL para vereceğim size bu mu sizin satış politikanız. Böylesine umursamaz ve müşteri memnuniyetinin hiçe sayan başka firma görmedim. Niyetimiz 0 araç almaktı. Mercedes markası insanı özel hissettirir derlerdi de biz rezil olduk. Siz müşteriyi sallamama cüretini nereden buluyorsunuz? Hususi mi seçtiniz böyle personelleri.

Engin Engin 2.470 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Engin04 Aralık

  Genel merkez ve ilgili yerin Müdürü durumu izah edip bizatihi adresime aracı göndermek istedi. İlginizi tüm personelinize işlemeniz dileğiyle

 • Mercedes-Benz Temsilcisi04 Aralık

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi02 Aralık

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Engin28 Kasım

  Mercedes aracım yok zaten şikayetimi okursanız eğer test sürüşü ve yeni araç almak ile ilgili sıkıntı yaşandı

 • Mercedes-Benz Temsilcisi28 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları