09 Ağustos
#12412452

Mercedes-Benz Cls ESP beyin Arızası Skandal!

2014 sonu Mercedes cls W218 araç sahibiyim ve km henüz 48.000. İki ay içerisinde arka arkaya hatalar verdi. Önce Nox Sensör, şimdi ise ESP ve Kaza Önleme Sistemi devre dışı yazıyor. Bursa Mengerler Mercedes ile görüşerek sensörleri değiştiriyor. Ancak ESP beyni için 20.000 TL gibi çılgın bir fiyat çıkardı. Bu tam bir skandal. Bir dünya para verip güvenilir diye aldığım araç 4 yaşında bu kadar büyük hata nasıl verebilir dediğimde bana normal olduğunu söyledi Bursa Mengerler! Nox Sensörlerini müşteri memnuniyeti kapsamında bir jest olarak değiştiren Mercedes bu kadar ağır bir marka ayıbını nasıl görmezden gelir anlamıyorum. Evin önünde park edilmiş duran aracın araç takip sistemi nasıl bozulur? Park halinde ESP, araç takip ve fren ikazı aynı anda nasıl yanar? Tam bir skandal...

Mehmet Mehmet 5.566 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet20 Ağustos

  Mercedes-Benz firmasi sanırım herkese aynı standart mesajı gönderiyor. Kimse beni aramadı ve problemimi dinleyip bir çözüm önermedi. Kimse bu kadar büyük bir arızanın neden bu kadar genç bir araçta gerçekleştiğini anlatmadı. Kimse Avrupa’da 300 euro olan bir parçanın burada neden 20.000 TL'ye değiştirildiğini izah etmedi. Tam bir skandal. Almanya’ya gidip bu parçayı onda bir fiyata almayı deneyeceğim.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mehmet10 Ağustos

  Şikayetim ile ilgili otomatik olduğu belli bir mesaj aldım Mercedes-Benz firmasından. Henüz problemim çözülmüş ya da tarafıma bir açıklama yapılmış değil. Umarım yakın zamanda bir firma yetkilisi tarafından aranır ve problemimi aktarabilirim. Böyle bir skandal arızayı neden sahiplenmediklerini yetkili bir ağızdan duymayı merakla bekliyorum. Aldığım cevabı buradan paylaşacağım.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi09 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları