04 Eylül
#12547712

Mercedes-Benz Cla180D Tavan Kısmındaki Fabrika Hatası Deforme

Cla 180d 2016 model aracımda cam tavan ile ön cam arasındaki cam şeklinde olan parçada kendi kendine çatlamalar ve deforme meydana geldi hiçbir darbe kırılma olmadan cam gibi dağıldı. Mercedes Hastalya Antalya Döşemealtı şubesine gittim kaporta bölümündeki yetkili baktı doğru darbeyle vs. Olmamış kendi dağılmış dedi müşteri hizmetlerini aradım siz kayıt oluşturun bakalım dediler sonra beni aradılar şasi no... Plakanında göründüğü video gönderin inceleyelim dediler bende video çekerek mail ortamında ilettim 1 gün sonra aradılar dış etkenlerden deyip beni başlarından attılar.


Dış etkenin ne olduğunu sorduğumda cevap bile veremediler. Servisiniz bununla alakalı dış etken değil diye zaten söyledi dedim ayrıca darbe vs. Olsa bir bölümü çatlar veya bir bölümü kırılır dedim. Eşit şekilde deforme olmuş parça kime sorduysam yetkili servislerden bu değişir Mercedes böyle bir şeyi çözer müşteri memnuniyeti hatayı giderir dediler ama öyle olmadı hiçbir şekilde yardımcı olmadılar fabrikasyon olan hatayı düzeltmediler üstüne istediğiniz kadar şikayet etseniz de şikayet fazla olur çözerler diye düşünmeyin şeklinde cümle kullandılar.


Bu işin peşini bırakayım hakkımı savunmaktan vazgeçeyim diye böyle konularda asla hakkımı yedirmem. Sonuna kadar mücadele edeceğim önce tüm sosyal medyalarda herkesin görmesi bilmesi için kendi sayfalarında hatalarını yayınlayacağım. Gerekirse mahkemeye vereceğim bundan sonrada asla Mercedes'ten araç almayacağım.

Mesut Mesut 2.310 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mesut11 Eylül

  Genel Müdürlükten arandım konuyla alakalı daha önce de söylendiği gibi teknik birimimiz Mercedes'in bu konuyla alakalı olumsuz yanıt geldiğini tekrar hatırlattılar sadece gülüyorum bu durumlarına kendi kendine deforme olan 3 yaşında araç ve neden parçanın değişilmediğini sonucun ne olduğunu soruyorum biz teknikten anlamıyoruz diyorlar teknik birimle görüşeyim o zaman diyorum onlar sadece inceledi diyorlar hiçbir şekilde neden değişmediği neden ilgilenemediklerini açıklayıp ispat edemiyorlar başka serviste inceletin diyorlar sanki servisler kendilerine bağlı değil zaten şikayet kısımlarında benim yaşadığım problemi birçok insan yaşamış ve hiçbirine yardımcı olmamışlar bakabilirsiniz aynı sorunlara hiçbir şekilde olumlu dönüş ve memnun olan müşteri yoktur bu durumda ama bu sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen peşini bırakmayın ben mahkemeye dahi başvurup sosyal medyalardada herkese Açık paylaşacağım araç kendi kendine deforme oluyor ve çözüm odaklı davranmıyorlar napacaktık soruyorum aracın dışına camına kılıf takıp mı gezelim deforme olmasın diye bir sürü para veriyoruz kaliteli denilen araç kendi kendine çatlıyor soyuluyor yazıklar olsun

 • Mercedes-Benz Temsilcisi11 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi05 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mesut04 Eylül

  Müşteri hizmetleriniz her defasında buna benzer ilgileneceklerini yardımcı olacaklarını söylüyorlar ama ne bayiniz ne müşteri hizmetlerniz hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Umarım siz ilgilenirsiniz. Çünkü bu sorun darbeye doğal afete maruz kalmış bir şey değil fabrika üretiminden kaynaklanan kendi kendine deforme olan bir parçadır

 • Mercedes-Benz Temsilcisi04 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları