10 Temmuz
#12250075

Mercedes-Benz Cla Kronik Acı Sensör Arızası

2016 Cla sahibiyim son birkaç gündür ara ara sensör arıza lambası yandı stop edince düzeldi. Sonra daha sık yapmaya başladı ve su an sürekli arıza halinde, yokuş kalkış, hız sabitleme, öndeki aracı görmesi falan iptal oldu. Ve araştırdığım kadarı ile bu kronik bir arıza imiş. Acı sensör denen bir şey. Aracımın garantisi biteli 5 ay oldu 2017 çıkışlı olduğu için. Sizlere sorum serviste sadece o parça 3100 TL işçilik falan hariç, acaba yağını suyunu koyun milyon km'leri devirir dediğimiz Mercedes araçlarındaki bu kronik arızaya sahip çıkıyor mu? Çünkü aracı yaptırıp satasım yok gayet makul bir araç.

Alper Alper 10.499 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi16 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları