02 Kasım
#12894611

Mercedes-Benz Çarpışma Önleme Asistanı Arızası

2016 model Mercedes B 180 d aracım 75.000 km olup “Çarpışma Önleme Asistanı Çalışmıyor” arızası veriyor. Araştırdığıma göre bunun Mercedes’in kronik bir arızası olduğunu öğrendim. Madem kronik bir arıza Mercedes’in bu arızayı ücretsiz yapması doğru olan. Mercedes’ten bu konuda yardım bekliyorum.

Hasan Hasan 1.998 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hasan'ın Teşekkür Mesajı07 Kasım

  Bilgilendirme için teşekkürler.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi07 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Hasan05 Kasım

  Hala bir geri dönüşünüz olmadı.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi04 Kasım

  Talebinizi işleme alabilmek için Plaka ve Şasi numaranızı rica edebilir miyiz? Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi04 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler