12 Ekim
#12772265

Mercedes-Benz Cam Tavan Sesi Ve Yalıtım Sorunu

Gla 180 cdı araç sahibiyim. Ankara Mengerler'den sıfır aldım. Aracımın cam tavanında sinir bozucu bir gıcırdama başladı. En ufak bir sarsıntıda cam tavan gıcır gıcır ötüyor. Çalışmasında herhangi bir sorun yok ama üst düzey bir markanın yeni sayılabilecek bir aracında bu denli basit problemlerin çıkması müşteri için caydırıcı sebepler. Ayrıca araç belli bir hızın üstüne çıktığında araç içine öyle bir rüzgar sesi alıyor ki, servise bu şikayet için götürdüm, kapı yükseklik ayarı yaptılar, herhangi bir değişiklik olmadı ve yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Fitillerden içeri resmen rüzgar giriyor. Elinizi tuttuğunuzda hissedebilirsiniz. Bu aracı aldığım için pişmanım.

İhsan İhsan 3.684 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İhsan17 Ekim

    Gla 180 cdı araç sahibiyim. Ankara Mengerler'den sıfır aldım. Bir şehirlerarası yolculuktan döndükten sonra araç 'çarpışma önleme asistanı devredışı' uyarısı verdi. Uzun yolda taş sekip herhangi bir hasar aldığından şüphelenip servise götürdüm. Servis 'herhangi bir hasar olmadığını, polis radarlarının yaydığı dalganın asistanı bozmuş olabileceğini ve yazılımı silip yeniden yüklediklerini' söylediler. Bunun için de benden 200 TL yazılım yükleme ücreti aldılar. Bu aracın artık bu basit ve sinir bozucu hatalarından, arızalarından bıkmış durumdayım. Bu aracı aldığım için pişmanım.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi12 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • İhsan12 Ekim

    Gla 180 cdı araç sahibiyim. Ankara Mengerler' den sıfır aldım. Aracımın sağında solunda hiçbir şey yokken sürekli olarak park sensörü ötüyor. Bunun için aracı 2 kez mengerlere götürdüm, sensörlerde arıza yok dediler, hassasiyet ayarı yaptılar, yazılımı yeniden yüklediler. Ama düzelmedi. Görsellere videosunu yüklüyorum. Hiçbir şey yokken 10 km lik yolda 20 kere öten park sensörü için çözüm bulamayınca 'kalibrasyon yapıyordur' diyerek başından savan bu markanın aracını aldığıma pişmanım.

Ziyaretçi Yorumları