30 Ağustos
#12522145

Mercedes-Benz C200d Motor Ariza Işığı Yanması Grant Kırması

5 ay önce Mercedes c200d AMG 2015 model km 80.000 araç aldım çeşmeye tatil için gittim geri dönüşte yolda gelirken birden motor ariza ışığı yandı ve 5 '6 km gittikten sonra sesler gelmeye başladı durdurup çekici çağırıp sanayiye çektirdim ustanın dedihi grant kolu kırılmış 20 ile 30 bin TL arası aracım şu an 88.000 binde bu araclari biz sağlamlık güvenli olduğu için alıyoruz sananiye gidip gelmemek için araç birden böyle büyük bir ariza vermesi insanin Mercedes gibi büyük bir markayı lekelemesi çok üzüntü verici oldu bizi yolda bırakması nasıl bir yol izlemem gerekli simdi araç hiçbir ustaya elletmedim yardımcı olursanız seviniriz lütfen 0507 137 79 26

Samet Samet 3.319 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili sizleri aradık ancak ulaşım sağlayamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi31 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler