08 Ağustos
#12404922

Mercedes-Benz C200d Gaz Kesme Sorunu

2017 model C200d arabam seyir halinde gaz kesiyor ve 2000 devri geçmiyor sonra açılıyor. İlk önce satın aldığım Ankara Hasmer'e götürdüm [en az 4 sefer] yapamadılar parça değiştirdiler gene olmadı, ve ilgi alaka göstermemeye başladılar yapamadıkları için baştan savmaya başladılar. Ben de başka servis olan Ankara Mengerler servisine götürdüm orada da arabam bir ay geçkin kaldı sıfır arabamın daha 15000'de değişmedik parçası kalmadı.


Bana 7 Ağustos'ta teslim ettiler fakat teslim ederken arabamın içi sanki sıradan bir sanayiye bırakılmış gibi paspasları, koltukları kapı döşemesi kir ve yağ içinde idi. Fakat gene tam gaz yemiyor ve çekişi de düşmüş. Ne yapmam gerekiyor lütfen sorunumun giderilmesini bekliyorum.

Turan Turan 8.350 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi08 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları