30 Ekim
#12875788

Mercedes-Benz C200d AMG Garanti Süresinde Kaporta Sorunu.

C200d AMG aracım, teslim almadan firmanın bünyesinde boya koruma işlemi önerilmiş ve tarafımdan yaptırılmıştır. Bakımları Mercedes yetkili servislerinde yapılan aracım 3 yıl garanti hakkı kazanmıştır. (2019 yılı sonuna kadar garanti kapsamındadır)


Ekim 2019 ayı üçüncü haftasında sunrof ile ön cam arasındaki panoramik tavan ön cam parçasında yüzeysel kılcal çatlamalar oluştu.
Gerek Koluman yetkili servisine gerekse Mercedes Türkiye genel merkezine yaptığım şikayetlerden olumlu bir sonuç alamadım. Koluman Gölbaşı'nda
Aracı inceleyen servis teknisyeni ve atölye ustası, bu çatlamaların kullanıcı etkisi ile olamayacağını belirtmelerine rağmen Mercedes müşteri hizmetlerinden
müşteri odaklı bir yaklaşım göremedim.

Mahir Mahir 1.945 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi04 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi01 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi31 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler