03 Ağustos
#12379109

Mercedes-Benz  C200 Fren Sesi Sorunu!

Mercedes C200d aracım frenleri ses çıkartıyor. Frenlerim (uzun) şehirler arası yolda ses çıkartıyor ama Geri geri giderken frenler devamlı ses çıkartıyor resmen ötüyor çevremdekilerin duyabileceği bir ses. Araba hala garanti kapsamında ve her bakımda bu hata yüzünden para ödüyorum. 2016 Eylül model Antalya Hastalya bayisinden aldığım araç bakıma götürdüğümde yağ sürüyorlar ve bir hafta içinde tekrar ses çıkartıyor Bayiye söyleyince gelin randevu oluşturalım diyorlar ben Alanya da yaşıyorum frenim ses çıkardığında her zaman Antalya ya gitmek mi zorundayım ve yapamadınız diye para mı vereceğim her seferimde. Şehir dışına seyahatimizde Konya yi geçtiğimizde fren balata ikaz ışığımız yandı bizde aracımızı Aksaray Bayraktar Mercedes bayisine götürdük frenimizi yaptılar ses çıkmıyordu taki Antalya Hastalya ya km bakımına götürünceye kadar bakımdan birkaç hafta sonra frenlerim tekrar ses çıkartmaya başladı. Neden ses çıkartıyor diye sorduğumuzda Bu modellerde fren sorunu var dendi. Biz bu arabaya boşuna mı para verdik dururken fren sesimin kamyonlardan bir farkı yok.

Hayriye Hayriye 10.474 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi14 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları