02 Eylül
#12536878

Mercedes-Benz C200 D Exclusive Servis Sorunu!

Aracımın bir ay önce balata aşınması uyarısı vermesi sonucu İstanbul İstoç nefesoğulları yetkili servisine aracımı götürdüm ve arka fren balatasının değişmesi gerektiği söylendi. Aracımı teslim ettim ve balatalar değişti. Servisten çıkarken aracımda o zamana kadar olmayan fren tutarken çıkan ıslık sesi çıkmaya başladı ve hemen servisi arayıp durumu izah ettim. Bana fren balatasının yeni olmasından dolayı ses olabileceğini ve geçeceği söylendi. Ancak sesler artmaya başlayınca bayram tatilinin ardından tekrar servise gidip tekrar kontrol edilmesini talep ettim. Balataları sokup baktıklarında balatanın disklere zarar verdiğini söylediler ve kullanıcı kaynaklı olacağını arasına taş sıkışmış olabileceğini söylediler. Ben aracımı balata değişiminden sonra böyle bir sorun olduğunu değişimden önce hiçbir sorun olmadığını ve diskleri sorunlu olsaydı balatayı takmadan önce zaten uyaracaklarını söyledim ve haklısınız denildi. Balata ve disk arasına taş girecek ve ben o arada frene basacağım bu kombinasyonu yapmak çok kolay olmasa gerek bu sorunun çözülmesini balata ve disklerin servis hatasından dolayı zarar gördüğünü ve değişimini talep ediyorum. Bir Mercedes kullanıcısı olarak bir çok Mercedes aracı olan biri olarak Mercedes'in servisine desteğine güvenen birisi olarak güvenim sarsılmış durumda bu olayın çözülmesini. Bir daha servisinize güvenip aracımı teslim etmeyeceğime emin olabilirsiniz.

Ercan Ercan 1.980 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları