20 Kasım
#13016142

Mercedes-Benz C200 Akü Start Stop Devreye Girmiyor

27.12.2017 aldığım aracın akü ikazı yanıyor ve start stop devreye girmiyor. Gittiğim servis ile ilgili herhangi bir şikayetim yok ama bu araba garantili değil mi direksiyon girmiyor benim hatam, akü girmiyor benim hatam o girmiyor benim hatam pardon bu aracın neyi garantili. Bu akü değiştirmez ise dava açacağım madem prosedür bu o zaman araç sattığınız danışmanlar bunları söyleseydi.

Veysel Veysel 4.730 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi20 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları