29 Ekim
#12869633

Mercedes-Benz C180 Sunroof Camı Patladı!

Ben 29 Ekim 2019 günü ailemle birlikte İzmir-Torbalı arasında Güneşli bir havada 2012 model Mercedes C180 AMG aracımla seyir halinde iken hiçbir dış etken olmadan birden sunroof camı patladı ve yüzlerce parçaya ayrıldı. Hiçbir darbeye maruz kalmadan cam nasıl patlar anlamış değilim. Araçta bulunan eşim ve 3 yaşındaki kızım patlamanın çıkardığı ses ile çok korktu ve ilk anda ne olduğunu anlayamadık. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen muhatap bulamadım. Mercedes Benz gibi sektörün öncüsü olan bir markanın böyle bir olay yaşatması hiç normal değil. Umarım ulaşamadığım yetkililer sesimi buradan duyarlar.

Deniz Deniz 3.875 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi05 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili sizleri aradık ancak ulaşım sağlayamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi29 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları