13 Kasım
#12959681

Mercedes-Benz C180 Eco Start Özelliği

Mercedes c180 aracımın tüm bakımları yetkili serviste bir sürü para ödeyerek yaptırdım. Aracımın şoför camı ve yanımda yolcu camından aşırı rüzgar alıyordu ve şoför kapısı kendiliğinden açılması şikayeti ile aracı Mengerler İzmir'i de götürmüştüm bir şey yok dendi ama hala devam ediyor aşırı rüzgar sesi sürüş konforumu engelliyor şu an aracımı Florya'daki gülsoy otomotive aynı şikayetle bıraktım ve garantiden değişmesini istedim ayrıca aracımın eco start stop devreye girmiyordu ancak aracımın garantisi olmadığı öğrendim beynimden aşağıya kaynar sular döküldü hemen Mercedes müşteri hizmetlerini aradım 444 62 44 oradaki müşteri hizmetleri garantinin devam ettiğini bildirdi rica ediyorum aracımın yapılması gerekenler yapılsın Mercedes kalitesine inan ve güvenen insanlar olarak yarı yolda bırakılmayalım.

Kaan Kaan 4.711 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Kaan'ın Teşekkür Mesajı21 Kasım

  Teşekkür ederim Mercedes kalitesinden ödün vermeden camları ve akü için çözüm sağladı. Kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı tebrik ederim.

 • Kaan18 Kasım

  Merhabalar sonuç ne oldu acaba iyice moralim bozulmaya başladı Premium araçta camlardan ses gelmesi ve ecostart stop akünün bozulması benim suçum değil?

 • Mercedes-Benz Temsilcisi13 Kasım

  Talebinizi işleme alabilmek için Plaka ve Şasi numaranızı rica edebilir miyiz? Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi13 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları