21 Şubat
#11622754

Mercedes-Benz C180 Direksiyon Açı Sensörü!

Mercedes c 180 2013 model 78.000 km aracımın Lastik Basıncı Devre Dışı ve EPS devre dışı gibi arıza göstergeleri yanıyor. Start-Stop çalışmıyor, hız sabitleyici çalışmıyor. Diye yetkili servisle görüştüm onlarda kronik bir sorun olan direksiyon açı sensörünün değişmesi gerektiğini garantisi bittiği için tarafımdan karşılaması gerekti ve bunun 3.100 TL gibi rakam olduğunu söylediler. Kullanıcının bozabileceği bir parça olmadığı, kronik bir sorun olduğu halde neden kullanıcı mağdur ediliyor ve
ayrıca araç yetkili servis bakımlı.

Yunus Yunus 23.454 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları