sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Mercedes-Benz C180 Coupe Ve Kronik Arızaları!

Emrah Emrah05 Ekim 2019 20:53

Aile boyu Mercedes kullanıcısıyız maalesef son aracımda hayatımın golünü attılar bana. Sırasıyla 2013 model Cla 200- 2016 model C180 AMG ve son olarak 2016 C180 Coupe araçlarına bindim. Son aracımda emdiğim süt burnumdan geldi ve Aracımın arızaları bitmek bilmiyor servis fiyatları yüksek dışarıdan destek alamıyorum çözümü bilen yok. Kime sorsam Mercedes'in kronik arızaları bunlar diyor 270bin TL verip sürekli kronik arıza ile uğraşmaktan yoruldum. Hangi servisine gitsem arıza tespitine bile ağızlarını para ile açıp para ile kapatıyorlar. Böyle sürüneceğimi bilsem asla bulaşmazdım nişanlımın Mercedes aracını sattım onda da bu arızalar meydana gelecek korkusuyla. 1- Kazasız 80bin de aracım kalorifer çalışmıyor soğuk hava üflemiyor sürekli sıcak 2-Aracımın yağ pompa valfi arızalı uyarısı veriyor. 3-ön sağ koltuğa oturup ayaklarınızı uzattığınızda hoparlörden cazırtı cüzürtü ses geliyor. 4-sanruf çatır çatır ses yapıyor 5-Kapılar göğüsler arabada gıcırdamayan tek nokta yok 2016. Model bir araçta yaşadığım sıkıntılar bitmiyor ve ilgi alaka sadece para üzerine bir daha asla Mercedes almayacağımı belirtmek isterim doğan Şahin’den hiçbir farkı yok.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Emrah 23 Ekim 2019 16:53

Mengerler Davutpaşa servisinden aradılar ücretsiz arıza tespiti yapılacak ama tek şartla Çıkan tüm arızaları Mercedes garantiye sokmazsa kendi paramla orada (Davutpaşa Mengerler) yaptırma zorunluluğu koşuyorlar tam bir fiyasko ve tam bir komedi. Müşterisini memnun etmek yerine gözü hala müşterisinin cebinde olan başka bir marka görmedim. Lafa bakar mısınız çıkan tüm arızaları cebimden o serviste yaptırma zorunluluğu koşuluyor.

profile-icon Emrah 16 Ekim 2019 11:52

Yetkili servis tarafından arandım ve servise çağrıldım sorunların incelenmesi için ama ilk şartları şu oldu arıza tespiti için bana özel bir defaya mahsus 750TL işçilik:) kronik arızalardan yana dert yanıyorum burada şikayetimi dile getiriyorum insanla dalga geçer gibi sadece arıza tespitine 750 TL istiyorsunuz. Onarım ücreti de çıkaracaklar sonrasında. Sonuç olarak götürmemeye karar verdim ve kesinlikle Mercedes benim gözümde bitmiştir. Aracımı satış için ilana koydum. Genel Müdürlüğü arayıp durumu dile getirdiğimde verilen cevap şu oluyor biz yetkili servise müdahale edemiyoruz. Ama ben Mercedes marka araç aldım sizleri bilirim. Banane Koluman Mengerler has veya diğer Mercedes yetkili servisleri beni bağlamaz ki ben sizi tanırım çünkü aracım Mercedes marka ruhsatımda Mercedes yazıyor Koluman veya Mengerler vs... Yazmıyor.

Mercedes-Benz Logo Mercedes-Benz 15 Ekim 2019 11:31

Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

profile-icon Emrah 07 Ekim 2019 22:09

İnceleme yapabilmeniz için öncelikle benimle irtibata geçmeniz gerekmiyor mu? Ne arayan var ne soran, tamamıyla gösteriş kendi paramla rezil oluyorum. Aynı segmentin farklı markalarına bakıyorum millette 2013-2012 modellerinde çıt ses dahi yok. İlgi alaka deseniz had safhada

Mercedes-Benz Logo Mercedes-Benz 07 Ekim 2019 08:04

Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 16 Ekim 2019 08:56  

    Pişman olursun Ali hocam. Rakip markaya geçmeni öneriyorum yukarıdaki yazımda da belirttim 2013 model araç var abimde nokta kadar ses yok ve müşterisinin arkasında servis olarak Mercedes’ten çok daha iyi duruyor. Aracınızda çıkacak muhtemel arızalar yukarıda yazdıklarımın aynısı ve yol sesini arabanın içinde hissedeceksiniz araba değil de at arabası sürüyor gibi hissettiriyor almadan önce 50-100km test sürüşü öneririm size

  • profile-icon Ali 09 Ekim 2019 20:56  

    A200 modelini almayı planlıyordum, bu şikayeti ve Mercedes'in ilgisizliğini gördükten sonra fiktim değişti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler