03 Aralık
#13112284

Mercedes-Benz Aracımın Katalog Bilgisi

Mercedes Benz 1976 model 230 4 115 kasa Aracımın katalog bilgilerine ulaşamıyor bana bu bilgiyi veremiyor tespit için beni Makine mühendisleri odasına yönlendiriyor onlar tek bir tuşla aracın bütün bilgilerine ulaşıyor gerekli belgeyi veriyor noter için İşin enteresan tarafı 1976 yılında Mercedes Hatchback araba üretme Mis hepsi Sedan bana lazım olan yalnızca Aracımın katalog bilgisi lütfen bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz .

Cemil Cemil 1.432 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları