03 Eylül
#12539010

Mercedes-Benz Aracım Garantide Mağdurum!

Mercedes c200d sertifikalı aracım motor arızasından dolayı serviste bekliyor. Aracım iki sene sertifika garantisinde olduğu halde Mercedes Benz yetkililerinden garanti onay maili bir türlü gelmiyor. Aramadığım yer kalmadı. 16***269 plakalı aracım dan soğudum. Bir daha Mercedes asla almam. Böyle bir ilgisiz tavrı başka hiçbir markada rastlamadım.

Tezcan Tezcan 3.024 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi05 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Tezcan'ın Teşekkür Mesajı04 Eylül

  İlgi ve alakaları için Mercedes Benz yetkililerine teşekkür ederim. Özellikle Mengerler Müşteri ilişkilerinden Ali bey e teşekkürler.

 • Tezcan03 Eylül

  Neyi inceliyorsunuz merak ediyorum. Aracı satarken bu araç Mercedes garantili diyorsunuz. Araçta sorun çıkıp servise gittiğimde beyefendi aracın garantisi yok deniyor. Bir garanti onay maili atmak çok mu zor yanı.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları