02 Ekim
#12711909

Mercedes-Benz Adblue İkazı Sorunu

Mercedes c200d aracımı Mengerler servise 30000 bakımına götürdüm ve bakımdan çıktığımın ertesi günü aracım adblue ikazı verdi. İşimi gücümü bırakıp İzmir Foça'dan Gaziemir'deki servise bir daha gittim, yazılımsal sorun olduğunu söyleyip düzeltiler. Sonra 45000 bakımına gittim ve aynı şeyleri tekrar yaşıyorum. Aracım yine adblue ikazı veriyor.

Yavuz Yavuz 3.488 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi17 s

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi02 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler