30 Eylül
#12694348

Mercedes-Benz A200 Marka Aracım Devamlı Arıza Yapıyor

A200 marka aracımın kronik sorunu pompa atması içerideki filtrenin değişmesi gerekiyor aldığım Mercedes marka aracım 1 haftada 3 kere arıza yaptı öndeki seyir LED’leri sol sinyalim arızalandı 3 ay içerisinde iki kere Termostat arızası yaptı. Aldığıma bin pişman oldum.

Mustafa Mustafa 2.431 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi02 Ekim

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mustafa30 Eylül

  06 Ac 0030

 • Mercedes-Benz Temsilcisi30 Eylül

  Talebinizi işleme alabilmek için Plaka ve Şasi numaranızı rica edebilir miyiz? Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi30 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları