15 Ağustos
#12435208

Mercedes-Benz A180'nin Kaplaması Döküldü

MercedesA180 marka arabamın cam tavanının önündeki plastik kısmın kaplaması döküldü. Tarsus’taki servise başvurdum. Gayet iyi ilgilendiler. Ama genel merkez arabanın garantisi dolduğu ve güneşten yıkama deterjanından kaynaklı olabileceği için hiçbir şekilde yardımı reddetmiş. Herkes arabasını zaman zaman güneşe koyar veya yıkamacıda yıkatır. Arabam 2000 yılı öncesi üretim olsa ok. Ama 2013 model ve iki yıldır bu olay var. Mercedes’e yakışmayan bu kararınızı bir daha gözden geçirmenizi rica ediyorum

Çağla Çağla 4.758 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi23 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi15 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları