20 Kasım 2019
#13011783

Mercedes-Benz A180 Şanzıman Problemi!

15 aylık 2018 model 180d AMG aracımla şanzıman problemi yaşadım 15.000 km'de önceki sahibi yetkili servise gelip iş emri açtırıp herhangi bir uygulama yaptırmadan aracı alıp gittiği için aracımı garanti dışı bıraktılar çağrı merkezine şikayette bulundum geri dönüş yapılacaklarını söylediler ama kimse dönmedi asla Mercedes almam bir daha arabamı kullanamıyorum otoparkta yatıyor.

Engin Engin 6.678 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Engin'in Teşekkür Mesajı08 Aralık 2019

  1 aylık bir süreçte sorunum çözüldü Mercedes Benz aş Türk genel merkezine teşekkür ederim

 • Mercedes-Benz Temsilcisi02 Aralık 2019

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi29 Kasım 2019

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi20 Kasım 2019

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları