21 Ağustos
#12471194

Mercedes-Benz A180 AMG Direksiyon Açı Sensör Arızası!

Mercedes a180 Diesel AMG direksiyon açı sensörü arıza
müteahhitlerin bile taktıkları musluğa koşulsuz şartsız 5 yıl garanti verdiği bir dönemde 2016 model aracıma Mercedes'in kullandığı parçaya garanti verememesi yıldız için boşuna fazladan para verdiğimiz anlamına geliyor.


a' dan e serisine kadar tüm yeni nesil Mercedes' lerde olan kronik bir arızanın giderilmesi için para talep etmeleri de yıldız güvencesini yerle bir etmiştir.

Erşad Erşad 7.168 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erşad04 Eylül

    A 180d AMG 2016 model aracımın Direksiyon açı sensörü arızası için yaptığım yazışmalar, harcadığım zaman ve Mercedes e verdiğim paraya acıyorum bu şikayet sayfasını arabayı almadan önce okumuş olsaydım Mercedes'in kapısından geçmezdim arızanın yapılması için 3,000 TL üstünde bir fiyat çıkardılar ben özel serviste 2 saat de çok çok daha ucuza yaptırdım, Mercedes ayıplarını telafi etmek bir yana kronik arızalarını bile fırsata çeviren bir marka olmuş. ÖTV siz araç kullanıyorum değişim için mecburen 16 ay kadar daha bekleyeceğim bu ilgisizlikten sebep bir daha Mercedes'in kapısından geçmem.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi23 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler