19 Ağustos
#12453702

Mercedes-Benz 2018 A180 D Yağ Yakma Sorunu!

Çeşme otobanda giderken araç yakıt alırken 1 litre yap ilave ediniz dedi. Mengerler'i o saatte aradım, normal yağ ilavesi 5-30 yapın yola devam edin dendi. Araç 12000'de, a servisine 3000 km daha var. Bunun dışında airbag arızası verdi. Ayrıca arkada ceket asma yerinde gömleğim asılıydı. Yolda giderken yerinden çıkıp düştü. Ekte video yu inceleyebilirsiniz. Youtube.com'da yükledim. Ayrıca Ola Kaellenius (Mercedes CEO) a da gönderdim. 4 gün geçti, hala ilgilenen kimse yok.
Ben motor değişimini de kabul etmeyeceğim. Aracın değerini düşürüyor. Aracını satarken zorlandı.


Bu yüzden dava yoluna gideceğim. Youtube. Com: https://Youtube.com/cgSGTD72dY8


plaka 35*** 688, tel:0535811****

Hakan Hakan 5.906 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakan11 Ekim

  Aracın içinde inerior kopan parçayı servis garanti kapsamında yaptı, Fakat aracın bu yağ yakma olayında takip olunmasını, ben söyledim, ayrıca iş istek formunda şikayetlerin yazıldı, ancak teslim ediidiğine yapılan iş listesini ben söyledikten sonra verdiler. Normalde nasıl çalışmaları gerektiğini kullanıcı söylemez, garanti kapsamında patça değişimleri ok, şimdi takip edilecek, yağ durumu son durumu yazacağım,

 • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Hakan19 Ağustos

  Plaka 35AHE668 Şasi:WDD1770031V004288 Düzeltme ve ek bilgidir.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler