20 Eylül
#12639498

Mercedes-Benz 2016 Model C180 AMG 8.000 Km'de Trim Sesi Geliyor!

2016 model C180 AMG daha 8.000 km. 'de aracımdan özellikle arka taraflarından iç aksamlarından (trim) sesleri geliyor bu durum öncelikle Mercedes'e hiç yakışmıyor. İlk kez Mercedes kullanıyorum yemin ederim böyle olduğunu bilseydim almazdım. Hayal kırıklığına uğradım. Aracımın garantisi daha devam ediyor Mercedes yetkililerinden bu sorunuma bir çözüm aramalarını ivedilikle bekliyorum.

Ulaş Ulaş 3.747 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi09 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Ulaş24 Eylül

    Aracımın uzatılan garanti süresi de dolmak üzere umarım garanti süresi bitmeden tarafıma dönüş yapılır. Daha sonrasında garanti süreniz bitmiş vs... Gibi sözcüklere maruz kalmak istemiyorum.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi20 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler