15 Eylül
#12607260

Mercedes  A180d AMG Yakıt Kapağı, Sunroof

2016 model A180d AMG paket aracımda araç çalıştığı zaman yakıt kapağı kendiliğinden açılıyor. Sunroof tam açıldığı zaman ortaya çıkan perde (rüzgarlık) 2 hafta önce sunroof'u kapatmak istediğimde büyük bir gürültüyle kırıldı. Araç düşük hızlarda seyir halindeyken değişik bir ses çıkartıyor.


Aracın bakımlarını 60k ya kadar düzenli olarak Mercedes Benz servislerinde yaptırmaktaydım. 60k da periyodik için yine yetkili servise gittiğim de problemlerle ilgilenmedi ve kullanıcı hatası olduğunu ilettiler. Araştırma yapmadan. O zamana kadar peşin ödemeli 2 bakım almayı düşünüyordum ki yaşattıkları tranvadan dolayı aracımı yetkili servisten alarak özel bir serviste bakım yapmak zorunda kaldım.


Çocukluğumdan beri yıldızları çok severdim hala daha seviyorum. Sizden ricam problemlerimle ilgilenilecek bir servis... Kimseden ya da hiçbir servisten ücretsiz.

Ozan Ozan 2.942 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ozan'ın Teşekkür Mesajı27 Eylül

    Mercedes Benz çağrı merkezine, Mengerler servisine ve arka planda daha nicelerine çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Mercedes Benz...

  • Mercedes-Benz Temsilcisi27 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi15 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları