27 Eylül
#12682030

Mercedes A180 Cdı Hava Filtre Hortumu Parçalanıyor

2013 Mercedes A180 cdı AMG araç sahibiyim. Aracımın hava filtresine giden hortumum zaman içerisinde parçalanmaya başladı, un ufak olan hortumun plastik parçaları elime dökülüyor. Hava filtresine girip motora zarar vermesinden korkuyor, Mercedes Benz Türkiye’den destek bekliyorum. X marka daha eski aracımda mevcut ama böylesini ilk kez görüyorum. Mercedes kalitesi bu mudur?

Osman Osman 3.164 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi01 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi27 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları