06 Ağustos
#12394117

Bursa'da Bitmeyen Mercedes Davası

Haberin LİNK'i
https://www.bursahaberdar.com/bursa/bursada-bitmeyen-mercedes-davasi-araba-aldi-arabasiz-kaldi-h1746.html


2011 model Mercedes e 250 cdı AMG coupe 2.2 CC motor 16 bma 62 "Araç özel sipariş full+full opsiyonel donanımlar tam dolu bir araçtır.
Bursa Mercedes Mengerler'den özel sipariş ile alınıp 3,5 - 4 ay beklenmiştir. 5.5 yılı aşkın dava devam etmektedir.
Yerel mahkeme bilir kişilerin raporu ile aracın ayıpsız misli ile değişimi kararını verdi, Mercedes Turk a. ş ve Mengerler davayı bir üst mahkeme "yargıtay' a" taşıdılar. Yargıtay Yerel Mahkemenin karanını "onadı. " ama maalesef Mercedes aracın üretilmediğini savundu her ne kadar kendi resmi sitelerinde ve Almanya resmi sitesinde bir sürü farklı motor seçeneği olmasına rağmen bu safer de İcra mahkemesi açıldı aracın fiyatının belirlenmesi için.
tc Bursa 15. İcra dairesi: Aracın misli ile değişim imkanının olup olmadığı değiştirme imkanı yoksa, aracın ayıpsız misli bugün üretilse değerinin ne olacağı.

Murat Murat 2.936 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi06 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Murat06 Ağustos

    5.5 yıldır her duruşmada itirazlarınızla cevap verdiniz zaten teşekkürler

  • Mercedes-Benz Temsilcisi06 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler