Mercedes 15000 Km'de Sıfır Aldığım Cla 200 Marka Aracımın Ön İki Lastiğinde Oluşan Bombeler.

Fuat S. |

Ben Cla 200 markalı (15.000 km de) 46 f---plakalı araç kullanıcısıyım. Lastikler imin tamamı yeni olmasına rağmen on taraftaki iki lastiğim de farklı zamanlarda bombe yaptı. Konuyu Mercedes'e aktardığım zaman Goodyear firmasının düşük lastik basıncıyla 80 km üzerinde aracımı kullandığım için bu bombelerin oluştuğunu dolayısıyla kullanıcı hatası olduğu yönünde oldukça komik ve baştan savma bir rapor iletti.

Ben ise aracımın lastik basınçlarını sistem üzerinden hafta da 2-3 kez kontrol eden ve bu konunun önemini gayet iyi bilen bir tüketiciyim. Raporun gerçeği yansıtmadığını şöyle ki ispat edebilirim aracım ben aldığımdan bu yana bir kere bile lastik basıncı uyarısı vermedi.

Etiketler :

Lastik Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat S.
  22 Ağustos
  14:48

  Ben konuyu zaten belirttiğiniz yere ilettim. Konuyla ilgili gerekenin yapılmadığını ve lastiklerimin garanti kapsamında değiştirilmemesinden dolayı oldukça hayal kırıklığına uğradım. Mercedes gibi marka değeri yüksek bir firmaya bu konunun yakışmadığını düşünüyorum. Olması gerekenin bir an önce yapılıp lastiklerimin garanti kapsamında yenisiyle değiştirilmesini rica ediyorum.

 • 18 Ağustos
  17:07

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize mercedes-benz.com.tr adresimizden “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formumuzu doldurarak,444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızdan de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Mercedes-Benz Türk A.Ş.