12 Mart 2014

Mercedes 13 Aydır Aynı Arızadan Dolayı Gidilen Servisler

2012 nin 10 uncu ayında aldığın 34 H** plakalı aracım 9500 km de iken 2100 ve 2600 devir aralığında oluşan motor yakıt veya hava emisyon kaynaklı vibrasyon ve çekiş düşüklüğü yapmaktadır. Her zaman oluşmayan bir arıza olduğundan ispat sorunu yaşıyordum fakat bu sorun Ümraniye'de usta başı tarafından hissedilen bu enjektör temizliği ve landa sondası değiştirildi fakat araç aynı.

Şimdi de miktar ayar valfi diyorlar ve garantiye sokmuyorlar. 4000 bakımına 4300 de girmişim ben bu sorunla size 9500 km de geldiğimi mantık sahibi biri olarak ve 1 senedir aldığım defalarca pişman olduğum bu araçtan ve servis ağından şikayetçiyim. Ben farklı bir marka araç da alabilirdim. Mercedes alarak sorun yaşıyorum.

Evrim 1.839 Okunma

Cevaplar

  • Evrim 12 Mayıs 2014

    bana donüş yapıldı fakat ücret talep edildi ücreti ödedim aracımda parça değişimi yapıldı aracım düzelmedi ücretimi geri istedim olanaksız olduğu söylendi tek kelime ile anlatmak gerekirse kendi araçlarını tamir edemememektedirler aynı arızadan kaç defa servise gittiğimi artık hatırlamak istemiyorum mersedes gibi inanılmaz büyük bi firma bu durum karşısında nasıl araştırma yapmaz bilmiyorum ben bu aracın ilk sahibiyim ve aldıktan 2 ay sonrasından beri bu arızayla ve Mercedes servis ağıyla uğraşıyorum psikolojik olarak aracı kullanmak bile istemiyorum artık.tekrar randevu verildi 16 mayıs günü 75 bin lira para verin bozuk çıksın kendinizi benim yerime koyun istediğim çözüm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön