06 Şubat 2014 #2279106

MEPAŞ Kapımda Aynı Aya Ait 2 Fatura Var Karınca Fil Doğurdu!

Evet buda oldu en sonunda! Aynı aya ait meskenime aynı aya ait Meram MEPAŞ 2 adet fatura bırakmış kapıma! 1. fatura 67 TL, 2.fatura 251 TL anlamak imkansız! Karınca Fil doğurdu.


1. faturadaki elektriği ben kullandım. Peki 2. faturayı kim kullandı merak ediyorum. Kamera şakası mı yoksa?


Buradan Meram MEPAŞ yetkililerine sesleniyorum; Bu durum sizin başınıza gelse acaba ne düşünürsünüz? Bu soruma bir cevap bulamayacağım biliyorum ama yinede şunu söylemek istiyorum, sizin yaptığınız yanlışın bedelini biz düzeltmek zorunda mıyız? Zamanımızı ve enerjimizi sizin yaptığınız hataları düzeltmek için mi harcayacağız?

Nihat 176 Okunma

Cevaplar

  • MEPAŞ Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Nihat Tütüncü, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup,ilgili birim tarafından kontrolleri yapılıp talebiniz ile ilgili en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş

  • Nihat06 Şubat 2014

    evet buda oldu en sonunda aynı aya ait meskenime aynı aya ait meram medaş 2 adet fatura bırakmış kapıma.1. fatura 67 lira 2.fatura 251 lira anlamak imkansız karınca fil dogurdu.1.faturadaki elektrigi ben kullandım.peki 2. faturayı kim kullandı merak ediyorum.kamera sakası mı yoksa.burdan meram medas yetkililerine sesleniyorum bu durum sizin basınıza gelse acaba ne düsünürsünüz.bu soruma bir cevap bulamayacagım biliyorum ama yinede sunu söylemek istiyorum.sizin yaptıgınız yanlısın bedelini biz düzeltmek zorundamıyız?zamanımızı ve enerjimizi sizin yaptıgınız hataları düzeltmek icin mi harcayacagız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön