MEPAŞ Zararımizin Karşılanmaması Bekliyorum!

Ali A. |

24.03.2016 tarihinde karaman ilinde elektrik fırtına sebebi ile kesildi ve tekrar verildiğinde evimizdeki çamaşır makinemiz yüksek akım sebebi ile bozuldu ve MEPAŞ binasına verdiğimiz dilekçe sonucunda mücbir sebep ve doğal afet sonucu olduğu için zararın karşılanmayacağına dair geri dilekçe cevabı geldi.

Bu hususta birçok mahalleli mağdur olmuş olup ve sadece bu durum bizim mahallemizde meydana gelmiş veya herkes etkilenmemiştir doğal afet olsa il genelinde olur. Ayrıca kurumun yüksek akım verip vatandaş mağdur olması niyedir ki? 400 TL olan zararımız hakkında tüm yasal kanallara başvuracağımızı belirtmek isteriz.

Etiketler :

Voltaj Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  25 Haziran
  19:13

  Bugün arama yapilip hesap numarası ve faturayı vermem söylendi pazartesi kurum binasına gidip gorusecegim uzun zaman sonunda nihayet iadeye karar verildi gerçekten çok uğraşmıştım.

 • 25 Haziran
  12:51

  Sayın Ali AVCI ,

  Şikayetiniz 129263 evrak numarası ile kayıt altına alınmış olup, İlgili birim tarafından kontrolleri yapılıp en kısa sürede tarafınıza yazılı cevap verilecektir.
  Cevabınızı email adresiniz üzerinden takip edebilirsiniz.

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  MEPAŞ