MEPAŞ Kesme Bağlama Bedeli...

Erdem C. |

2804649 numaralı aboneyim. 05.11.2015 tarihinde kesilen faturada kesme bağlama bedeli var. Yaklaşık iki hafta önce elektriğimiz hiç tebligat yapılmadan hatta hiçbir sebep olmadan kesildi. Ben son beş ayda kesilen tüm faturalarımın dökümünü e posta adresime göndermenin talep ediyordum. İdare mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Elektrik Açma - Kapama Fiyat Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  14:22

  Sayın ERDEM C. ,

  Şikayetiniz 252569 evrak numarası ile kayıt altına alınmış olup, İlgili birim tarafından kontrolleri yapılıp en kısa sürede tarafınıza yazılı cevap verilecektir.
  Cevabınızı email adresiniz üzerinden takip edebilirsiniz.

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  MEPAŞ

 • Erdem C.
  10 Kasım
  16:26

  Sürekli kesme baglama parı alıyorsunuz. Haram olsun. Kan olup aksın canınızdan. Üç ayda beş kere kesme parası aldınız. Hiç tebligat falan da yollamıyorsunuz. Canım sıkıldı dava açacaktım ama dava açmak uğraşmakta kolay değil ki. Yüce Allah a sığındım hep beddua ediyorum. İnşallah hiç karınız olmaz batarsınız...