MEPAŞ Bir Faturayı İki Kez Tahsil Ettiler.

Talat D. |

16.02.2015 son ödemeli MEPAŞ faturasını banka hesabımdan otomatik ödeme talimatı ile tarihinde ödedik. Sonra 23.02.2015 tarihinde hesabımdan tekrar aynı bedel kesilmiş ortada başka fatura da yok. MEPAŞ'ı aradığımda ise müşteri temsilcisi 1 haftadır sistem olmadığı için yardımcı olamadıklarını bildiriyorlar. Nasıl oluyorsa sistem yokken bizim banka hesabımızdan bir faturayı iki kez tahsil edebiliyorlar. Paramızı iade istediğimizde de merkezlerine gidip dilekçe vermemiz gerektiğini söylüyorlar. Onlar bizim hesabımızdan parayı alırken dilekçeye gerek yok biz fazla aldıkları parayı iade et dediğimizde dilekçeydi vesaire sıkıntı veriyorlar olmaz olsun böyle hizmet.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  14:44

  Sayın Talat DEVECİOĞLU,

  Şikayetiniz 49126 evrak numarası ile kayıt altına alınmış olup, İlgili birim tarafından kontrolleri yapılıp en kısa sürede tarafınıza yazılı cevap verilecektir.

  Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş