16 Şubat 2013

Menemen Belediyesi Yollar Bozuk!

30 Ağustos mahallesi 7110 sokakta bulunan yolun defalarca belediyeye gitmemize, özellikle belediye başkanı ile görüşmemize rağmen yollarımız yapılmamıştır. Şu anda yol çok kötü durumdadır. Çocuklarımız okula gidememektedir. Biz belediyeden en azından 20 metrelik bir alana çakıl kumu dökdüğü taktirde çamurdan kurtulabileceğimizi söyledik.


Belediyeye su parası cevre vergisi v. b her türlü vergilerimizi vermemize rağmen ne çöp arabası gelmekte ne de belediyenin herhangi bir faydasını görememekteyiz .... yol aşı çamur olmasından dolayı apartmanımıza ne su satıcısı ne tüpcü nede misafirimiz gelebiliyor hastalarımızı bile götüremiyoruz.... lütfen bizim bu maduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Taylan 146 Okunma

Cevaplar

  • Taylan03 Mart 2013

    evet daha öncedende menemen belediyesi hakkında yollarımızı yapmadığını ve bizim sorunumuzla ilgilenmediğini konusunda 18 şubat 2013 tarihinde şikayet vara yazdım..... ama hiçbir şekilde belediye bizimle irtibata geçmedi... biz 5 apartman size yazı yazdığımızdan daha kötü durumdayız hergün yağmur yağmakta ve yollar çok çamur olmakta ..bu mağduriyetimizin giderilmesi ve bizimle ilgilenilmesini istiyoruz...

  • Taylan25 Şubat 2013

    30 ağustos mah. 7110 sokak için menemen belediyesine yaklaşık 5 ay önce yollarımızın yapılması için belediye başkanı ve personel müdürü ile görüştük . bu zamana kadar belediye bizim yol sorunumuzla ilgilenmediler. . . biz belediyeden çamurlardan kurtulmak için yaklaşık 50 m. alana mucur yol istedik. . . şuanda çok mağduruz... çocuklarımız okula giderken çamurlu ayakabılar ile gitmekte, hastalarımızı çamur yüzünden sırtımızda taşımaktayız. çamur yüzünden ne tüpçü nede sucu nede çöp arabası gelmekte büyük şehir belediyesinden bu durumumuzun giderilmesini istiyoruz. menemen belediyesini de tüm mahalle olarak kınıyoruz. bizi bu kış ayında mağdur ettiği için . .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön