19 Mart
#11733648

Memorial Hastanesi'nin Yanlış Teşhisi!

16.03.2019'da sabaha karşı 04.00 sularında şiddetli ağrı sebebiyle Memorial Bahçelievler aciline gittim. Serum, ultrason ve kan tahlili sonucunda gazım olduğu söylenerek, ağrım devam ettiği halde eve gönderildim. Test sonuçlarına evde baktığımda ultrason temiz, fakat kan değerleri inanılmaz yüksekti. Hemen aynı hastaneden randevu alarak kontrole gittim.


Karaciğerimde ağır tahribat olduğu, hastaneye yatırılmam gerektiği, dahiliye bölümünün bunu anlamayacağını gastroenteroloji bölümüne gitmem söylendi. Sinirlendim ve gitmedim haliyle. Dün başka bir hastanede tekrar testleri yaptırdım ve sonuç olarak kan testi doğru, fakat Memorial’de çıkan temiz ultrason sonucu tamamen yanlıştı. Ciddi bir safra atağı geçirmiştim ve eve yollandım, hem de 1200 TL fatura ödetilerek! Acile gelen insanların hayatıyla oynayamazsınız. Açıklama bekliyorum acilen.

Neslihan Neslihan 3.074 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi20 Mart

    Sn. Neslihan Ezgi K., Memorial Sağlık Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz geri bildiriminiz ile ilgili olarak Hastane Direktörlüğümüz ve Hasta İlişkileri Grup Müdürlüğümüz tarafından süreçler hakkında detaylı inceleme ve değerlendirme yapılmıştır. Tarafınıza ulaşılamadığından müsait olduğunuz bir zamanda görüşme talebimizi belirten iletişim bilgilerimizin bulunduğu SMS gönderilmiştir. Hastalık süreci devam ediyor ise sizleri kurumumuza davet etmek yada başka bir muayenenizde destek olmak isteriz Yaşanılan süreç nedeni ile kurumumuz adına üzüntü duyduğumuzu belirtir ilk müsaitliğinizde tarafınızla iletişime geçmek isteriz. Geri bildiriminiz için teşekkür eder, her türlü sağlık ihtiyaçlarınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletiriz. Hastanemiz hizmetleri ile ilgili tüm süreçlerde Hasta İlişkileri Bölümü ile iletişime geçebileceğinizi bildiririz. Sağlıklı Günler Dileriz. Saygılarımızla, Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0212 408 45 45 (5050)

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi19 Mart

    Sn. Neslihan Ezgi K., Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 408 45 45

Ziyaretçi Yorumları