25 Ocak 2014 #2256082

Memorial Hastanesi'ndeki Doktor Yanlış Teşhis Koydu

Aralık 2013'de Memorial Hastanesi'ne gidip hamile olduğumu öğrendim. F**hanım sürekli beni oyalayıp gebeliğin normal olduğunu söyledi. Daha sonra ultrasonda gebelik görünmeyince düşük yapmışınız deyip eve gönderdi. Kafamızdaki şüphelerden dolayı başka bir hastaneye gidip dış gebelik olduğunu öğrendik . Hatta doktor bize bir kaç gün daha bekleseydiniz ciddi zararla vereceğini söyleyip hemen ameliyata aldı. Doktor hanım bizi iki gün sonra arayacağını söyledi, 1 ay oldu hala F** hanımın aramasını bekliyoruz. Hastanenin ve doktorun bu kadar ilgisiz ve takipsiz olacağını bilmiyorduk. Sonuçta insan sağlığı söz konusu.

Merve 1.247 Okunma

Cevaplar

  • Merve29 Ocak 2014

    Hiç bir açıklama yada geri bildirim yapılmadı. Dışarıdan daha fazla profesyonel göründüğü için tercih ettik. Hiçte göründüğü gibi değilmiş. Yanıldığımızı anlamış olduk.

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn. Merve Böyük, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 315 66 66 - 5000

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön