07 Nisan 2015

Memorial Hastanesi Telefon Numaramın Sistemden Silinmesini İstiyorum

Yaklaşık 2 ay önce Ankara Memorial Hastanesi'nden arandım. Birisi yanlışlıkla ya da bilinçli olarak kendi numarası yerine benim numaramı vermiş. Kesinlikle bu hastanede bulunmadım bile, benim vermemin imkanı yok. Kendilerine bunu ilettim ve hatayı düzelteceklerini söylediler ama düzeltilmedi.


Sonrasında defalarca arandım ve cep telefonuma mesajlar geldi. Numaramı sistemlerinden silmelerini defalarca söylememe rağmen silmiyorlar mesajlar almaya devam ediyorum. En son telefonla 444 7 888 No.lu telefonu arayıp tekrar numaramın sistemlerinden çıkarılmasını istedim, hala mesajlar alıyorum. Artık silin numaramı yoksa gerekli her yere şikayet edeceğim Memorial Hastanesini!

Merve 2.262 Okunma

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi07 Nisan 2015

    Sn. Merve D. , Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 312 253 66 66 (1415)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön