21 Şubat 2013 #1645296

Memorial Hastanesi Saldırıya Uğradım Kimse İlgilenmedi!

Rutin dr muayenesi ve aşı için doğum yaptığım Şişli Memorial Hastanesi'ne gitmiştim.Aşı dan sonra emzirme odasında bebeğimi emzirirken ruh sağlığı bozuk, kendini bilmez bir bayan tarafından saldırıya uğradım. Annem yanımdaydı ve kadına engel olmaya çalıştı.


O arada annemin tansiyonu 22 ye yükseldi ve fenalaştı, elleri ve boynunda kadının tırnaklarından yaralanmalar oldu. bu durum karşısında polis çağırdım çünkü hastane personel ve yönetimi konuya son derece duyarsız ve umursamaz davrandı.


Hasta ilişkileri asistanı ** hn. yanıma girip sesi hepimizden fazla çıkarak bu bizi ilgilendirmez, sizin sorununuz v.b. dedi. hastaneden güvenlik kamerası kaydı, rapor, özür hiçbir yardım gelmedi.

Burcin 1.060 Okunma

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn. Burçin Akçaoğlu, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 314 66 66 – 7511

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön