26 Ocak
#11502059

Memorial Hastanesi Hiçbir İşlem Yapmadan Muayene Ücreti İstiyor

Çocuğunun rahatsızlanması sonucu Hizmet Hastanesi'ne gittik bütün teşhisler konulup röntgen çekildi ve pil yuttuğu ve yemek borusuna takıldığı anlaşıldı. Bütün ödemeleri yaptım daha sonra Hizmet Hastanesi beni aynı grup olan Sisli Memorial çocuk bölümüne gönderdi. Hizmet Hastanesi'nde çekilen röntgen ve bütün bilgi Memorial Hastanesi'ne verildi. Memorial Hastanesi'nde doktor konuyu biliyordu, yalnızca bizim getirdiğimiz röntgene bakarak ameliyat olacak dedi. Hasta yatıştan fiyat alın ameliyat için dedi. Aldığımız fiyat çok yüksek olunca farklı bir hastaneye gitmeye karar verdik. Bu sefer bizden 650 TL muayene ücreti istedi. Çocuğun kimliğine el koydular. Hiçbir tetkik yapmadan insanları kandırıyor.

Bayram Bayram 5.203 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bayram'ın Teşekkür Mesajı29 Ocak

  Sorunu çözümde göstermiş oldukları ilgiye teşekkür ederim.

 • Memorial Hastanesi Temsilcisi29 Ocak

  Sayın Bayram A; Memorial Sağlık Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz geri bildiriminiz ile ilgili olarak Hastane Direktörlüğümüz, Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğümüz ve Hasta İlişkileri Grup Müdürlüğümüz tarafından süreçler hakkında detaylı inceleme ve değerlendirme yapılmıştır. Hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için ilgili bölümlerimiz ve çalışanlarımız periyodik eğitimlerden geçmekte, davranış değişikliği ölçümlemeleri ile hasta memnuniyetini üst düzeyde tutulması konusunda eğitim programları verilmektedir. Geri bildiriminiz sonrası çalışanlarımıza eğitim tekrarı planlanarak daha hassas yaklaşması yönünde ilgili bölüm yöneticisi tarafından bilgilendirme yapılmıştır. Tarafınızda oluşan algı nedeniyle üzüntü duyduğumuzu belirtiriz. Telefonla yapmış olduğumuz görüşme de gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılmıştır. Geri bildiriminiz için teşekkür eder, her türlü sağlık ihtiyaçlarınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletiriz. Hastanemiz Hizmetleri ile ilgili tüm süreçlerde de Hasta İlişkileri Bölümü ile iletişime geçebileceğinizi bildiririz. Sağlıklı Günler Dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü

 • Bayram29 Ocak

  Memorial hastanesine yönetimine baş hekimine halka ilişkilerine (Jale hanıma) soruna yaklaşımlarından dolayı sonsuz teşekkür ederim. Yaşanılan sıkıntılı süreci pozitif olarak lehimize sonuçlanmasında göstermiş oldukları yakın ilgi alaka bizi mutlu etmiştir. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

 • Memorial Hastanesi Temsilcisi26 Ocak

  Sn.Bayran A, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta Hakları bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta Hakları Müdürlüğü 02123146666 (5041)

Ziyaretçi Yorumları