18 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8878067

Memorial Hastanesi Haksız Muameleye Maruz Kaldık!

1,5 yaşındaki kızım Ataşehir Hast. Çocuk Hast. Böl. Doktoru A**Ö**Ç**'nin takipli hastasıdır. Şu ana kadar gittiğimiz her kontrole aradan acil hasta alındı gibi bahanelerle 40-45 dakika geç girdik. 15 Temmuz günü gözünde ve vücudunda kızarıklıklar oluşunca takipli doktorumuza gitmek istedik. Randevu olmadığı için çağrı merkezini arayıp rica ettiğimde doktorun aradan hasta alamayacağını belirttiler ve yetkili, biz size döneriz dedi. Ancak kimse dönmeyince kalktık gittik. Telefonda konuştuğumuz yetkili; ”doktor hanımla görüştüm, çok yoğun olduğunu ve aradan asla kimseyi alamayacağını ve dalga geçer gibi kızarıklıkların fotoğrafının çekilerek gönderilmesi durumda geri döneceğini belirtti” dedi. Kendi randevumuzda acil hastalara öncelik verilirken biz acil bir duruma düştüğümüzde böyle bir tepki aldık. Bir dünya muayene ücretini fotoğraftan bakarak muayene edin diye mi veriyorum.

Şakire Şakire 15.384 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Memorial Hastanesi Temsilcisi02 Ekim 2017

  Sayın Şakire T. Memorial Sağlık . Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu hakkında geri bildiriminize istinaden Medikal Direktörlük ve Hasta Hizmetleri ile görüşme sağlanmıştır. Konuyla ilgili görüşmek için tarafınıza arama gerçekleştirilmiş ancak ulaşılamamıştır. Tarafınıza ulaşılamadığından müsait olduğunuz bir zamanda görüşme talebimizi belirten iletişim bilgilerimizin bulunduğu SMS gönderilmiştir. Hastamızın hastalık süreci devam ediyor ise sizleri kurumumuza davet etmek yada başka bir muayenenizde destek olmak isteriz Yaşanılan süreç nedeni ile kurumumuz adına üzüntü duyduğumuzu belirtir ilk müsaitliğinizde tarafınızla iletişime geçmek isteriz. Geri bildiriminiz için teşekkür eder, her türlü sağlık ihtiyaçlarınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletiriz. Hastanemiz hizmetleri ile ilgili tüm süreçlerde Hasta İlişkileri Bölümü ile iletişime geçebileceğinizi bildiririz. Sağlıklı Günler Dileriz. Saygılarımızla, Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 570 66 66 (7450)

 • Memorial Hastanesi Temsilcisi14 Ağustos 2017

  Sn. Şakire T., Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 570 66 66 (7450)

 • Şakire04 Ağustos 2017

  Çok merak ediyorum ne zaman arayıp bir açıklama yapacaklar

 • Şakire20 Temmuz 2017

  Hastane, mÜŞTERİ (hasta değil müşteri) memnuniyetine o kadar duyarlı ki hala arayıp bir açıklama yapacaklar... ...

Ziyaretçi Yorumları