30 Ocak
#11517983

Memorial Hastanesi Haksız Kazanç Elde Ediliyor!

29 Ocak 2019'da Diyarbakır Memorial Hastanesi'nde eşimi kadın doğum polikliniğinde sadece muayene ettirdim. 275 TL istediler sigortalı olduğum ve durumum iyi olmadığı gerekçesi ile indirim istedim genede 170 TL gibi bir ücret ödedim sadece ultrason istediler, 450 TL yatak ücretini sorduk hasta yatırılacağı için onunda 450 civarı olduğu söylendi benden fazla alınan ücretin geri ödenmesini rica ediyorum çünkü başka bir özel hastane muayene ücretini sordum sigortalı için 55 TL dediler bu durumun düzeltilmesini rica ediyorum.

Serdar Serdar 17.083 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi02 Şubat

    Sayın Serdar B.; Memorial Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildirimleriniz Medikal Direktörlüğümüz ve Hasta Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Yapılan inceleme ve değerlendirmede muayene öncesi ücret bilgisinin paylaşıldığı ve hasta memnuniyeti için indirim uygulandığı bilgisi alınmıştır. Kurumunuz ile olan anlaşmamız çerçevesinde diğer özel hastanelerin ücretleri arasında farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Sizinle yaptığımız telefon görüşmesinde de tarafınıza ücret ile ilgili detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0412 314 66 66 (5052)

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi30 Ocak

    Sn Serdar B. ; Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0412 314 66 66 (5052)

Ziyaretçi Yorumları