31 Ocak 2014 #2267609

Memorial Hastanesi Epidural'da Başarılı Değil

Eşimin hamilelik süresi boyunca sürekli Memorial Hastanesi'ne kontrole gittik. Paramızı veriyorduk, muayenemizi oluyorduk. Velhasıl doğumun olacağı gün dedik ki ilk çocuğumuz epidural yapalım sancısız olsun. Hemen 500 TL daha borçlandık. Eşimi aldılar doğumhaneye beceremediler normal doğumu. Ancak eşimi mahvettiler. Karnında morluklar, kaburgasında şiddetli ağrılar. Epidural yerinde ağrılar. Ne yazık ki emzirdiği için röntgen de çekemiyoruz. Sonra acilen ameliyathaneye, sezaryene. 1 hafta geçti eşimin ağrıları aynen devam. Doktor ilaç yazıyor, prospektüste emzirme döneminde kullanmayınız yazıyor. Doktora yazdığı ilacı soruyorum yok yok bu ilacı kullanmayın diyor. Beceremiyorsanız deyin ki biz sadece sezaryen yapıyoruz.

Hasan 2.378 Okunma

Cevaplar

 • Hasan10 Haziran 2014

  5 aya doğru gidiyoruz. Memorial = İlgisizlik, sorumsuzluk olarak kodlanıyor kafamda.

 • Hasan10 Haziran 2014

  Sorunlarımızla ilgili bir arpa boyu yol gidemedik. Bir kere aradılar. Konuştuk. Ben yetkililere ileteceğim dediler. Aylar geçti. Taktikleri bu herhalde. Bir şikayeti 5-10 yıla yayıp unutturma taktiği. Ama ben başka yerlere elimdeki raporlarla başvuracağım.

 • Hasan16 Şubat 2014

  Bir kere arayıp soruşturup döneceklerini söylediler. Ancak 15 gün oldu. Unuttular herhalde.

 • Memorial Hastanesi Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn. Hasan Güner Bey, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 412 314 66 66 -5052

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön