24 Mart 2015

Memorial Hastanesi Doktorunun İlgisizliği

Kendisine 05.01.2015 tarihinde gözaltı yağ bezelerimi aldırdım yapılan işlemde gözaltımın şekli değişti ve de morardı. Gözyaşı oluğum daha belirgin oldu. Bu işlemden rahatsız olduğumu söyledim oda bana gözlerimin altının zaten mor olduğunu ve böyle olduğunu söyledi yanlış yaptığı işlemi kapatmaya çalıştı. Kendi alanında güler yüzü dışında hiçbir bilgisi yok vede yaptığı işlemi asla kabul etmiyor.

Emine 2.641 Okunma

Cevaplar

  • Emine16 Ekim 2015

    Kendisi Bahçelievler Hastanesi Dermatoloji Bölümü *h*u* Hanım her sabah aynaya baktığımda kendisini hatırlıyorum. Benim yaşadığım duyguları kendisininde yaşaması tek istediğim.

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi07 Nisan 2015

    Sn. Emine K. , Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 408 66 66 (1526)

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi24 Mart 2015

    Sn. Emine K. Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 408 66 66 (1526)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön