01 Temmuz 2015

Memorial Hastanesi Doktorların İlgisizliği!

Bugün Antalya Kepez Memorial Hastanesi'ne gittim (önceden de gidip kontrol olduğum bir hastane) 9.00'da Dr. G**** Y. ile randevum vardı. Ben erkenden hastanede olmama rağmen kendisi muayeneye 10' dakika geç geldi. Ben şeker hastasıyım ve normal kahvaltı saatim 8.30 ayrıca sabahları açlık kan şekerim yüksek oluyor. 5 dakikalık öylesine bir muayeneden sonra benden kan ve idrar tahlili istenildi. Gittim sadece 1 bayan çalışıyor. Yaklaşık 25 dakika da orada bekledim. Bölüm sekreterine para iadesi isteyerek gittim o şekilde kan aldılar. Ki burası özel bir hastane, devlet hastanesi değil. İnsanlara zorla iş yaptırıyorsanız hiç yaptırmayın daha iyi. Bir daha asla hastanenizi tercih etmeyeceğim.

Merva 2.630 Okunma

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sn. Merve Kopuz, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 242 314 66 66 – 7027

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sn. Merva Kopuz, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 242 314 666 66 (7027)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön