19 Ağustos 2018
#10809500

Memorial Hastanesi Doktor İlgilenmeden Gönderiyor!

Doktorluk bilgisi ve tecrübesi ne kadar iyi olursa olsun önce bir doktor, doktor olurken ettiği yemini uygulamalı. Kendisi Memorial Hastanesi'nde görev yaparken 10 günde bir olmak üzere kontrol için gidiyorduk 2 dakika kadar ultrason kontrolü ve 3 dakika kadar da genel konuşmaları yapıp bizi çok bilgilendirmeden hemen gönderiyordu. Biz de tavsiye üzerine gitmiştik bir süre bu şekilde kontrollere devam ettik ama Memorial Hastanesi'nde normal doğum hastalarını kendi muayyene hanesine kabul edeceğini hastanede randevu sıramız geldiğinde öğrendik.


Eşim çok sancılı olmasına rağmen randevu saatimizi bekledik hastaneye gittiğimizde çok alaylı bir tavırla Dr. beyin sekreteri sizin haberiniz yok mu artık SGK'lı hasta almıyor şeklinde resmen kovulduk. Kendisi bizi bilgilendirmedi hastane yönetimine şikayet etmemize rağmen çok umursamaz bir tavırla bizi yolladılar paramızla rezil olduk. O günkü sancıları için yalandan bir tahlil yaptılar tahlil sonucunu da temiz olduğunu söylediler. Biz başka bir doktora tahlil sonucunu gösterdik ve eşimin taş döktüğünü söylediler ona göre farklı bir tedavi süreci başladı kısacası hayatımız boyunca tek pişmanlığımız bu Dr. arkadaşa gitmek oldu.

Mustafa Mustafa 5.040 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi14 Eylül 2018

    Sn.Mustafa K, Memorial Sağlık Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına tarafımıza yapmış olduğunuz değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz geri bildiriminiz ile ilgili olarak Hasta Hizmetleri Müdürlüğümüz , hekiminiz ve Hasta İlişkileri Müdürlüğümüz tarafından süreçler hakkında detaylı inceleme ve değerlendirme yapılmıştır. Söz konusu geri bildiriminizle ilgili olarak hastanemize gebe takipli hastamız olarak 27/07/2018 tarihinde hastanemizin kadın doğum branşına gebelik kasık ağrısı şikayetleri ile başvurduğunuz gözlemlenmiştir. Yapılan muayene sonucunda hekimimiz hastamızın kontrollerinizi sağlamış ve idrar tetkiki istemiştir. Değerleri normal olan hastamızın hekimimiz tarafından izlem önerildiği gözlemlenmiştir. Hizmet aldığınız tarihte hekimimizin kadın doğum/ ıvf branşında sgk anlaşması aktif olmamakla birlikte gerek takipli hastamız gerekse memnuniyetiniz bizim için değerli olup memnuniyetiniz için eski fiyatımız üzerinden uygulama yapılmıştır. Sizinle yaptığımız telefon görüşmesinde tarafınıza detaylı bilgilendirme sağlandığını ifade etmek isteriz. Geri bildiriminiz için teşekkür eder, her türlü sağlık ihtiyaçlarınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletiriz. Hastanemiz hizmetleri ile ilgili tüm süreçlerde de Hasta İlişkileri Bölümü ile iletişime geçebileceğinizi bildiririz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi27 Ağustos 2018

    Sn. Mustafa K, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 02423146666/5041

Ziyaretçi Yorumları